Naujienos

Konkursas „Mano nata“ pasižymi ypatinga iniciatyva – kasmetiniais edukaciniais koncertais – susitikimais su moksleiviais šalies meno ir muzikos mokyklose. Atsižvelgdami į Lietuvoje vyraujančią pandemiją persikėlėme į nuotolines transliacijas internetu iš Lietuvos kompozitorių namų.
Balandžio 15, 28 bei 29 dienomis įvykę edukaciniai koncertai skirti muzikos kūrybos besimokantiems moksleiviams ir jų mokytojams.
Norėdami pasidžiaugti nuostabiais jaunaisiais talentais dalinamės su Jumis konkurso „Mano Nata“ koncertų įrašais ir skelbiame pasibaigus XII konkursui skirtų kūrinių pateikimo laiką. Balandžio 15d. koncerto įrašą pamatysite paspaudę čia, o 28d. įrašą čia.
Koncertuose skambėjo konkurso „Mano nata“ diplomantų ir laureatų kūriniai, kuriuos atliko Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinio ansamblio „Musica Humana“(vad. prof. R. Beinaris), solistė Eglė Kižytės Ramonienės ir kiti. Dalyvavo kompozitoriai Ričardas Kabelis ir Mykolas Natalevičius.
Projektą remia Lietuvos kultūros taryba. Partneriai – Lietuvos kompozitorių sąjunga, Lietuvos muzikos informacijos centras, Lietuvos nacionalinė filharmonija.