Kristupas Bubnelis

"Tikriausiai susidomėjimą kurti paskatino partitūrų grafinis žavesys ir siekis perprasti garso, jo organizavimo (komponavimo) paslaptis."

Kristupas Bubnelis (g. 1995) baigė Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, studijavo muzikos kompoziciją Londono karališkojoje muzikos akademijoje. Autorius prisimena, kad jį labiausiai konkurse dalyvauti paskatino aukštas konkurso dalyvių pasirengimo standartas, vertinimo komisijos narių autoritetas bei siekis išbandyti kūrybines jėgas nacionaliniame kontekste.

Anot jo, sunku pasakyti, kodėl susidomėjo muzikos kūryba: „rasti vieną atsakymą į šį klausimą sudėtinga, tačiau tikriausiai susidomėjimą kurti paskatino partitūrų grafinis žavesys ir siekis perprasti garso, jo organizavimo (komponavimo) paslaptis.“

Jaunasis autorius yra sukūręs kūrinių įvairioms sudėtims: simfoniniam bei kameriniam orkestrams, ansambliams, pjesių solo instrumentams. Jo muzika skambėjo Austrijoje, Danijoje, Indonezijoje, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Prancūzijoje, Švedijoje ir Vokietijoje. Kristupo kūrinius atlieka įvairūs kolektyvai Lietuvoje ir užsienyje.

Mokytojas: Teisutis Makačinas

Kūriniai