Aistis Tamulevičius

"Iš tikrųjų tikiu, kad beveik kiekvienas muzikantas kada nors turėjo idėją parašyti nuosavą kūrinį. Aš taip pat. Kūryba įdomus procesas, nes tai savotiška savo jausmų, emocijų išraiška. "

Aistis Tamulevičius (g. 2004) mokosi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Dalyvauti konkurse paskatino mokytojas R. Kabelis. Jis tiki, jog konkursas pirmiausia kasmet duoda iniciatyvą parašyti naują kūrinį. Taip pat galimybę išgirsti profesionalų, gyvą kūrinio atlikimą.

Jaunojo kompozitoriaus mėgstamiausias metų laikas vėlyvasis pavasaris. "Manau, kad atsigavusi gamta labai veikia žmogų emociškai, todėl tai gana džiaugsmingas laikas."

"Nors mėgstamiausio kompozitoriaus manau neturiu, tačiau kūrinys, kuris šiuo metu man ypač patinka yra J. S. Bacho – „Capriccio švykstant mylimam broliui“. Manau šiame kūrinyje atsispindi jaunatvės grožis. Šis kūrinys ir padėjo formuoti mano filosofiją apie muziką: manau, kad jaunas žmogus turėtų kurti jaunatvišką, galbūt šiek tiek kaprizingą, energijos kupiną muziką."

Mokytojas: Ričardas Kabelis

Kūriniai