2020 metai įsimins įprastą gyvenimo ritmą pakeitusia pandemija. Ne išimtis ir Nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „Mano nata“ – pirmą kartą konkursui kūrinius moksleiviai pateikė, o žiuri vertino ir laureatus išrinko nuotoliniu būdu.

Konkurso baigiamasis koncertas žiūrovus pasiekė internetu – vaizdo įrašas publikuojamas konkurso informacinio partnerio VOXART.lt portale. Ir tik spalio 10 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje suskambo konkurso laureatų kūriniai, o patys autoriai buvo apdovanoti diplomais ir prizais. XI konkurso laureatų kūrinių koncerto akimirkomis, užfiksuotomis fotografo Tomo Tereko, kviečiame pasigrožėti konkurso paskyroje socialiniam tinkle Facebook.

Žiūrovus sveikinęs konkurso žiuri pirmininkas prof. dr. Ričardas Kabelis išreiškė viltį, kad ateinančio XII konkurso „Mano nata“ pandemija nebetrikdys  ir paragino aktyviai jame dalyvauti. 

Planuojama, kad XII konkurso baigiamasis koncertas įvyks birželio 5 d. Kūrinius konkursui, kaip ir kasmet,  reikia pateikti iki 2021 m. gegužės 1 d. Su atnaujintais konkurso nuostatais galite susipažinti ČIA.  

Kvietimas PDF formatu (PARSISIŲSTI).

XI nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių laureatų koncertą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Parašykite komentarą