Emilija Bučinskaitė

"Norėjau pabandyti pasidalinti ta dalele muzikos su kitais ir turbūt tyliai tikėjausi, kad ši muzika taps ne tik mano, bet ir jų."

Emilija Bučinskaitė mokėsi Šiaulių Dainų muzikos mokykloje, kurią baigė 2013 metais. Kada pradėjo kurti, autorė sako net pati gerai neprisimena. „Mano kanklių mokytoja – Kristina Kuprytė – pasakodavo, jog atsinešdavau į pamokas prisirašiusi natų ir be jokio jaudulio viską jai parodydavau. Turbūt tai buvo neatsiejama mano dalis nuo pat pradžių“, – pasakoja Emilija Bučinskaitė.

Konkurse jaunąją autorę dalyvauti paskatino mokytojai Kristina Kuprytė ir Algirdas Bružas: „Ir tada, ir dabar aš norėjau, kad mane išgirstų, papasakoti per savo muziką, norėjau pabandyti pasidalinti ta dalele muzikos su kitais ir turbūt tyliai tikėjausi, kad ši muzika taps ne tik mano, bet ir jų.“

Šiuo metu Emilija Bučinskaitė studijuoja mediciną, bet muzika vis dar išlieka jos gyvenimo dalis: koncertuoja su kanklininkių grupe „Sunny“, kasdienybėje negali nedainuoti. Kaip pasakoja autorė, jai augant, keitėsi ir jos muzika. Iki dabar yra išlikęs dar ne vienas neužrašytas instrumentinis kūrinys. „Vienas iš mano tikslų – visus juos užrašyti. Dabar pradėjau kurti ir dainas, tačiau vis dar ieškau, kokia yra būtent ta „mano daina“, – dalijasi kūrėja.

Mokytojas: Algirdas Bružas

Kūriniai